İncek Sürücü Kursu

B Engelli (H) Sınıfı Ehliyet
18 Şubat 2019
Çankaya Birlik Sürücü Kursu
12 Aralık 2020

İncek Sürücü Kursu

İncek Sürücü KursuAraç kullanmak, araç sahibi olmak önceden lüks olarak bilinirken günümüzde araç kullanmakta, araç sahibi olmakta lüksten çıkaran ihtiyaç haline gelmiştir. Binek araç olarak bilinen otomobilin dışında motorbisiklet, kamyon, kamyonet ve tır gibi motorlu araçları çeşitli sınıflarda olan sürücü belgelerine sahipseniz trafiğe çıkarabilirsiniz.

Bu belgeyi almak için sürücü kurslarına başvurmalısınız. İncek Sürücü Kursu olarak biz burada devreye giriyoruz. Tecrübeli yönetim kadromuz ve eğitmenlerimiz ile yazılı sınavdan ve test sürüşü sınavından geçebilmeniz için bizler ekip olarak siz değerli sürücü adaylarının yanındayız.

Son model araçlarımızla size özel ayrılmış ders saatinde direksiyon eğitimleriniz eksiksiksiz olarak düzenlenir ve sizi trafiğe çıkabileceğiniz seviye de güvenler araç kullanabileceğiniz seviyeye getirmekteyiz. Katılacağınız kurs sınıfına ek olarak ehliyetiniz olmasına rağmen özel direksiyon dersi almak isterseniz de İncek Sürücü Kursu olarak uzman kadromuzla ve uygun fiyatlı hizmet paketlerimizle sürücü adaylarımızın yanındayız.

Ehliyet Sınıfları Nelerdir?

Her motorlu aracın ehliyet sınıfı birbirinden farklıdır. Eğer Otomobil kullanacaksanız B-B otomatik sınıfı sürücü belgesi almanız gerkmektedir. Eğer Motorbisiklet kullanacaksaız katılmanız gereken eğitim A-A2-A1 programlarından biri olmalı. Kamyon ya da tır kullanıcısı iseniz taşıyazcağınız azami yük ağırlığına uygun olan C1-C1E-C-CE ehliyet sınıflarından birini almanız gerekmektedir.

Otobüs ve Minibüs için ise D1-D1E-D-DE sınıfı sürücü belgeniz bulunmalıdır.

Traktör sınıfı için F sınıfına ihtiyacınız varken iş makinası için G sınıfı sürücü belgesine ihtiyacınız bulunmaktadır.

Motorlu aracın özelliğine göre farklılık gösteren sürücü belgesi sınıfları ayrıca taşınacak yükün ağırlığına göre de değişmektedir. Son olarak yaş aralığı her sürücü belgesi sınıfında 18 değildir. Bu da farklılık gösterebilir.

Bu ehliyet sınıflarından herhangi birini almak için İncek Sürücü Kursu olarak sizleri ofisimize bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBilgi İçin Arayın