Turan Güneş Sürücü Kursu

Çankaya Birlik Sürücü Kursu
12 Aralık 2020
Ankara Çankaya Sürücü Kursu
16 Aralık 2020

Turan Güneş Sürücü Kursu

Bizimle iletişime geçmeden sürücü kursunuzu seçmeyin. Turan Güneş Sürücü kursu olarak  yıllardır sektörde öncü sürücü kursu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzman kadromuz ve güvenilir araçlarımız ile teknolojiye ayak uydurarak son model araçlarımızla sürücü adaylarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayınladığı müfredatın dışına çıkmadan tüm kurallara eksiksiz uyarak kursiyerlerimize eğitim vermekteyiz.

Yeni yönetmeliklerle gittikçe sürücü belgesi almak zorlaşmıştır. İşte bu süreçte Turan Güneş Sürücü kursu olarak sürücü adaylarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Yazılı ehliyet sınavında sorulan trafik ve çevre bilgisi, motor ve araç tekniği, İlk yardım bilgisi, Trafik adabı olmak üzere 4 ana başlıktan sorumlu olan kursiyerlerimize vereceğimiz sınıf içi eğitimlerle istenilen puanları elde edip başarılı olmalarını sağlamaktayız.

Ayrıca direksiyon dersinde son model araçlarımızla ister otomatik ister manuel hangi tür de sürücü belgesi almak isterseniz alanında profesyonel ekibimizle siz değerli sürücü adaylarımızın yanında olmaya devam ediyoruz.

Ehliyet Alma Süreci İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Sürücü belgesi alabilmek için mutlaka bir sürücü kursuna kayıt olmalısınız. Sürücü kursuna kayıt olabilmek için 4 adet biyometrik fotoğrafınız, Sürücü adayı olduğunuza dair uygunluk veren sağlık raporu ve öğrenim durumunuzu gösteren ilgili belgeyi temin etmelisiniz. Alacağınız teorik dersler ve son model araçlarımızla yapacağınız sürüş dersleri sonunda yazılı sınava ve uygulamalı sınava gireceksiniz. Tüm sınavlardan başarılı bir şekilde getiğiniz taktirde devletin sürücü belgesi için talep ettiği harçları da ödediğiniz taktirde bizden aldığınız dosya ile sertifikanızı nüfus müdürlüğünden ehliyete çevirebilirsiniz. Eğitim sürecinizden sürücü belgenizi alma sürecinize kadar gerekli olan tüm işlemleri Turan Güneş Sürücü Kursu olarak biz üstleniyor ve itina ile tamamlıyoruz. Ve sizlerle tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBilgi İçin Arayın